Matematyka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2007" - okręg katowicki

GIMNAZJUM
- Tomasz Węgliński klasa I c gimnazjum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 28. miejsce w regionie
- Paweł Sokołowski klasa I c gimnazjum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 76. miejsce w regionie
- Bartosz Prajsnar klasa I c gimnazjum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 77. miejsce w regionie
- Pola Gwieździńska klasa I a gimnazjum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 84. miejsce w regionie
- Szymon Draga klasa II A liceum - bardzo dobry wynik i nagroda I stopnia - 4. miejsce w regionie
- Krzysztof Polański klasa II A liceum - bardzo dobry wynik i nagroda I stopnia - 7. miejsce w regionie
- Dorota Homa klasa II B liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 31. miejsce w regionie
- Jasik Grzegorz klasa II F liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 39. miejsce w regionie

LICEUM
- Przemysław Piechota klasa II F liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 54. miejsce w regionie
- Maciej Rebajn klasa II A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 59. miejsce w regionie
- Rafał Rawicki klasa II A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 62. miejsce w regionie
- Katarzyna Juraszek klasa I A liceum - bardzo dobry wynik i nagroda I stopnia - 17. miejsce w regionie
- Beata Sumera klasa I E liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 33. miejsce w regionie
- Marcin Figiel klasa I A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 40. miejsce w regionie
- Marszałek Mirosław klasa I A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 41. miejsce w regionie
- Tomasz Szołtysek klasa I A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 46. miejsce w regionie
- Tomasz Sabała klasa I A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 50. miejsce w regionie
- Michał Krzyścin klasa I E liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 74. miejsce w regionie
- Tomasz Sodzawiczny klasa II c gimnazjum - bardzo dobry wynik i nagroda I stopnia - 12. miejsce w regionie
- Paweł Kaczmarek klasa III A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 20. miejsce w regionie
- Tomasz Kaczmarczyk klasa III A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 23. miejsce w regionie
- Szymon Depta klasa III B liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 30. miejsce w regionie
- Andrzej Nykiel klasa III C liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 32. miejsce w regionie
- Wojciech Frycz klasa III A liceum - wyróżnienie i nagroda II stopnia - 38. miejsce w regionie.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki "ALBUS 2007"
- Tomasz Węgliński - klasa I c gimnazjum 7. miejsce - dyplom laureata,
- Małgorzata Muszyńska klasa I gimnazjum 11. miejsce - dyplom wyróżnienia,
- Artur Zięba klasa I gimnazjum 15. miejsce - dyplom wyróżnienia,
- Tomasz Sodzawiczny klasa II c gimnazjum 7. miejsce - dyplom laureata.