Fizyka

- Paweł Kaczmarek klasa III A liceum uczestnik II etapu doświadczalnego 56. Olimpiady Fizycznej.

- Draga Szymon klasa II A liceum, Jasik Grzegorz klasa II F liceum, Frycz Wojciech klasa III A liceum - XXIX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach - dyplom fizyka zabawek za udział kategoria "Model naukowy".

- Draga Szymon klasa II A liceum, Jasik Grzegorz klasa II F liceum, Frycz Wojciech klasa III A liceum - XXIX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach - dyplom finalista. - Drożdżyński Mateusz klas II A liceum, Bednarski Łukasz klasa II A liceum, Kaczmarek Paweł klasa III A liceum - XXIX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach - laureat II miejsce kategoria "Model naukowy". - Markowicz Mateusz klasa III A liceum, Baran Michał klasa II A liceum, Rawicki Rafał klasa II A liceum - XXIX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach - laureat II miejsce kategoria "Model naukowy". Drużyny w składzie:

Mateusz Markiton klasa II A liceum,
Michał Baran klasa II A liceum,
Rafał Rawicki klasa II A liceum

Drożdżyński Mateusz klasa II A liceum
Bednarki Michał klasa II A liceum
Kaczmarek Paweł klasa III A liceum

- Dorota Homa klasa II B liceum dyplom wyróżnienie III stopnia w sesji plakatowej za pracę "Teleportacja" - Pałac Młodzieży w Katowicach - XXII Ogólnopolski Konkurs Na Pracę z Fizyki im. prof. Grzegorza Białkowskiego edycja poświęcona setnej rocznicy urodzin Marii Goeppert-Mayer, pochodzącej z Katowic laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki.
Drużyny w składzie: Mirosław Marszałek, Michał Rawlik uczniowie klasy I A liceum oraz Tomasz Sabała, Łukasz Harężlak uczniowie klasy I A liceum brali udział w finale XXVIII Wojewódzkiego Dwuosobowego Turnieju z Fizyki dla Klas I w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Uczniowie jednej grupy są laureatami 7. miejsca a drugiej finalistami tego konkursu.

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2007" koordynator regionalny konkursu - mgr Elżbieta Kwitek
- Michał Rawlik klasa I A liceum - otrzymał tytuł: "taon" oraz dyplom i książkę
- Mirosław Marszałek klasa I A liceum - otrzymał tytuł: "taon" oraz dyplom i książkę
- Szymon Draga klasa II A liceum - otrzymał tytuł: "taon" oraz dyplom i książkę
- Paweł Kaczmarek klasa III A liceum - otrzymał tytuł "kaon" oraz dyplom i książkę
- Szymon Depta klasa III B liceum - otrzymał tytuł "kaon" oraz dyplom i książkę
- Mateusz Markowicz klasa III A liceum - otrzymał tytuł "taon" oraz dyplom i książkę
- Marta Górniak klasa III A liceum - otrzymała tytuł "taon" oraz dyplom i książkę.